Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2024      |     Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław Trwaja wakacje!

Ostatni dzwonek

26 kwietnia 2019 r. dla Maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Lompy              w Kudowie-Zdroju zabrzmiał przysłowiowy „Ostatni dzwonek”. Było to szczególne wydarzenie  dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Uroczystość okraszona została odtańczonym polonezem i występem artystycznym trzecioklasistów. Najlepsi uczniowie otrzymali statuetki oraz stypendia naukowe; wśród nich znaleźli się: Wiktoria Wolniewska,  Jagienka Dobroszek  i Oskar Paździórko.  Gratulacje! Najlepszymi sportowcami szkoły zostali: Marek Łuczyński i Maciej Stwertetschka,        a wyróżnienia w tej dziedzinie otrzymali: Jakub Jarmułowicz i Michał Koczot. Dyplom za sumienną pracę, obowiązkowość na lekcjach wf-u otrzymał Oskar Paździórko. Uczniowie docenieni zostali również za czytelnictwo, w tej dziedzinie najlepsze okazały się: Wiktoria Wolniewska i  Jagienka Dobroszek.  Wśród Maturzystów byli również  tacy, którzy przez trzy lata swojej nauki angażowali się w życie szkoły, promując  ją podczas wielu konkursów i uroczystości. Nagrodę za aktywną pracę na rzecz Samorządu Szkolnego otrzymali: Oskar Paździórko i Wojciech Stępień.

Mamy nadzieję, że nauka w naszej szkole zaowocuje dla Absolwentów nie tylko wysokimi notami na egzaminie maturalnym ale także sukcesami w dalszym życiu. Trzymamy za Was kciuki !!!

społeczność szkoły

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://0.zsp-kudowa.pl/images/ponadgim/ostatni